Porta | NOWA EDYCJA PROGRAMU OTWÓRZ SIĘ NA PREMIĘ RUSZA 11 LIPCA!

Szanowni Państwo,

zgodnie z zapowiedziami, informujemy, że 10 lipca kończymy pierwszą edycję programu Otwórz się na premię.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O KOŃCZĄCEJ SIĘ EDYCJI PROGRAMU?
1. Pierwsza edycja Programu obowiązywać będzie w dotychczasowej formie i zasadach do 10 lipca br. , wypłaty na karty za ostatni okres rozliczeniowy tj. 1 czerwca-10 lipca zostaną dokonane w sierpniu.

2. Rozliczenie PIT – każdy uczestnik programu, który od stycznia 2019 do 10 lipca 2019 zdobył nagrody w postaci premii otrzyma od nas w ciągu najbliższych trzech miesięcy rozliczenie PIT zgodnie z przekazanymi do nas danymi. Jeżeli chcecie Państwo uaktualnić dane do rozliczenia skarbowego prosimy o niezwłoczny kontakt na adres: premia@porta.com.pl

3. Reklamacje – zgodnie z regulaminem reklamacje związane z dotychczasowym programem można składać 30 dni od zakończenia programu tj. do 10 sierpnia br. Po upływie tego czasu wszystkie składane reklamacje będą bezzasadne. Reklamacje należy zgłaszać na adres premia@porta.com.pl z dopiskiem REKLAMACJE – PIERWSZA EDYCJA PROGRAMU. Wszystkie reklamacje z dotychczasowej wersji programu zostaną rozstrzygnięte do końca września 2019.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O NOWEJ EDYCJI PROGRAMU?

Nowa edycja programu to szereg udogodnień takich jak: dedykowana strona www z formularzem rejestracyjnym, podglądem historii premiowanych zamówień, statusem wypłacanych premii, informacjami o aktualnych promocjach i dedykowaną infolinią obsługującą program.

Główne zasady programu nie ulegają zmianie tj.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja skierowana jest do sprzedawców detalicznych produktów PORTA DRZWI. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest posiadanie aktywnego konta w systemie zamówień Orders.

Jak zdobywać premie?

Premie wypłacane są za jednoczesne spełnienie trzech kryteriów:
Zamówienia na produkty objęte promocją skonfigurowane i wysłane z imiennego konta programu Orders;

Zamówienia produktów objętych promocją przeznaczonych do sprzedaży osobom trzecim w ramach zamówień standardowych tj. zamówień o prefiksie „Z//”;

Zamówienia potwierdzone do produkcji w PORTA między pierwszym, a ostatnim dniem miesiąca (z wykluczeniem zamówień anulowanych).

Karta MasterCard

Zdobyte w promocji premie, będą przelewane na karty przedpłacone MasterCard. Każdy uczestnik sam decyduje na co przeznaczy zgromadzone na karcie środki.

UWAGA! BARDZO WAŻNE
Karta przypisana jest do uczestnika, jest niezbywalna.

CO WAŻNE?
1. Rejestracja – ze względu na zmiany formalne konieczna będzie rejestracja w dedykowanym elektronicznym formularzem zgłoszeniowym.

2. Dotychczasowe karty wydane w pierwszej edycji programie pozostają bez zmian i zostaną wykorzystane w nowej edycji programu.

Szczegóły dotyczące nowej edycji programu otrzymacie Państwo odrębnym komunikatem.

Pozdrawiamy.